Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Chrzanów Duży - Oferty wynajmu działek na Mazowszu

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

390 zł3 000 m² 0,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie Parking do wynajęcia 3000 m (tir, autobusy, auta dostawcze i osobowe) Do wynajęcia utwardzony i w pełni przygotowany parking o powierzchni 3000 m , idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka

Stare Babice(Chrzanów Duży + 21 km)

4 000 zł8 053 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt pod wynajem blisko Rynku Starych Babic. Teren płaski, kształt nieregularny o powierzchni 8053 m . Miejsce ze względu na swoją lokalizację oraz bezpośrednią bliskość Starych Babic daje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna

Mościska(Chrzanów Duży + 25 km)

16 000 zł4 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem Mościska. Cena 4 zł / m2. Możliwość wynajmu części działki. Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy jednej z głównych ulic, idealna pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Koszajec

Koszajec(Chrzanów Duży + 10 km)

28 000 zł16 500 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w kształcie regularnego prostokąta 16.500m2 w Koszajcu, gmina Brwinów. Położona w odległości około 3 km od zjazdu z A2. Około 12 km do granic Warszawy, 25 km.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij